Skip to main content

Kontaktní informace


Telefon: +420 776 545 006

Fakturační adresa:

JIrent s.r.o.
Pňovice 30, 26242

IČO: 09903798
DIČ: CZ09903798

Adresa pro převzetí a vrácení obytného vozu:

 

Bystrá 761/10, 19300
Praha 9 Horní Počernice

GPS souřadnice: 50.1147858N, 14.6015533E

Kontaktní formulář

Jméno a přijmení není zadáno!

Email není ve správném tvaru

Zapomněli jste na váš dotaz či informaci kde sdělení.

Pronajměte si obytný vůz

Obytný vůz pronajímáme dlouhodobě i krátkodobě dle volného termínu. Vybrat termín a rezervovat obytný vůz můžete v odkazu níže.

Nejčastější dotazy

Ještě předtím než nám zavoláte, nebo nám budete psát, přečtěte nejčastěji kladené dotazy.
Jaké řidičské oprávnění potřebuji k řízení obytného vozu?

K řízení obytného vozu od nás postačuje řidičské oprávnění skupiny B , obytný vůz má celkovou hmotnost 3500 kg. Nájemce musí dovršit věk 21 let a být držitelem řidičského oprávnění skupiny B po dobu nejméně 3 let. Stejné kritérium platí i pro další řidiče.

Mám si uzavřít nějaké pojištění?

Doporučujeme Vám uzavřít cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění stornovacích poplatků. Většina pojišťoven toto nabízí v jednom balíčku.

Mohu si obytný vůz pronajmout pro firemní účely?

Ano, samozřejmě. Zaplacené nájemné je při takovém použití daňově uznatelným nákladem. Naše nájemné obsahuje DPH, které vám na daňovém dokladu vyčíslíme.

Co všechno je zahrnuto v nájemném?

Naše nájemné zahrnuje zaškolení nájemce, předání a zpětné převzetí vozu, základní náplně, potřebné kempingové vybavení, dálniční známku CZ, povinné ručení, all-risk havarijní pojištění, pojištění čelního skla, silniční daň, asistenční služby, svolení k řízení pro nájemce a až tři další řidiče, seznam kempů v Evropě, seznamy karavanových stání v Německu a Evropě.

Parkování Vašeho osobního vozu po dobu nájmu OV v uzavřeném areálu.

Jak mohu obytný vůz rezervovat?

Nejjednodušší je rezervace pomocí našeho rezervačního formuláře na stránce rezervace . Najdete zde i informace o obsazenosti obytného vozu. Obytný vůz můžete též rezervovat e-mailem na adrese info@jirent.cz nebo telefonicky na čísle (+420) 776 545 006.